Cover for Astibo Basic
27,353
Astibo Basic

Astibo Basic

ASTIBO is a fashion-forward women's collection designed for the stylish, trend-setting woman.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 days ago
Astibo Basic

ТРЕНДИ ФУСТАНИ НА ПОПУСТ! 😍
Само во Astibo Basic намалување до 76% и супер цени од 990 ден. 👇

👀 Погледни ги сите фустани тука: paopao.mk/category/fustani

✅ Достава низ цела МК
✅ Онлајн или плаќање во готово
✅ Купувај каде и да си

--
#PaopaoMK #PaopaoMarketplace #OnlineShopping
... See MoreSee Less

4 weeks ago
Astibo Basic
По повод денот на жената искористете дополнителен попуст од 10% на веќе намалени артикли и до 50%, намалувањето трае од 6 до 11 март во добро познатите продажни места низ мк , на astibobasic.com.mk, paopao.mk или преку порака на фб и инста, побрзајте количините се ограничени🥀

По повод денот на жената искористете дополнителен попуст од 10% на веќе намалени артикли и до 50%, намалувањето трае од 6 до 11 март во добро познатите продажни места низ мк , на astibobasic.com.mk, paopao.mk или преку порака на фб и инста, побрзајте количините се ограничени🥀 ... See MoreSee Less

1 month ago
Astibo Basic

Акција на женска облека од Astibo Basic! 😍
Кошули од 590 ден, фустани од 1,000 ден. со премиум квалитет! 🔥 👇

🛒 Купувај тука: paopao.mk/shop/astibo
✅ Достава низ цела МК
✅ Онлајн или плаќање во готово
✅ Купувај каде и да си

--
#PaopaoMK #PaopaoMarketplace #OnlineShopping
... See MoreSee Less

2 months ago
Astibo Basic
❗️❗️❗️

❗️❗️❗️ ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

kade da vidime on line...stranata ne vi e closno so sliki....na paopao gledam ama ne primetuvam razlika vo cenite zosto ve pratam redovno...

2 months ago
Astibo Basic
Bestseller avaliable again🧥🪡🧶

Bestseller avaliable again🧥🪡🧶Женско палто Фоксен, црна боја.
Величини 34 - 50.
Цена: 8590 денари.
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Cena i dimenzii za goleminite ?!

go imam prekrasen e...ostava vpecatok....ke ima li drugi nijansi?

Cena?

Cena

Цена

Vi ja pisuva cenata

Cena na paltoto?

View more comments

3 months ago
Astibo Basic

... See MoreSee Less

4 months ago
Astibo Basic

Photos from Фиафешн Мит - FIA Fashion mit's post ... See MoreSee Less

Load more
This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 17841444472366628.