Фустан ЈУКОН/3 – Лелеав фустан во нежни пастелни тонови

2.890,00 ден

Лелеав фустан ЈУКОН/3  во нежни пастелни тонови во форма на буквата А, со интересен дизајн карнер детал на ракави

Состав:

 • 81% вискоза
 • 13% полиестер
 • 6% еластин

Достапни големини:

 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

SKU: 148356 Категории ,

Лелеав фустан ЈУКОН/3  во нежни пастелни тонови во форма на буквата А, со интересен дизајн карнер детал на ракави

Состав:

 • 81% вискоза
 • 13% полиестер
 • 6% еластин

Достапни големини:

 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

Големина

, , , ,