Фустан Калцит/2 во модерен стил

2.490,00 ден

Фустан Калцит/2 во модерен стил одличен избор за секаква модна комбинација

Достапни големини:

  • 38
  • 40
  • 42

Боја: оригинал

Состав на материјалот:

  • 35% памук
  • 65% полиестер
SKU: 149762 Категории ,

Фустан Калцит/2 во модерен стил одличен избор за секаква модна комбинација

Достапни големини:

  • 38
  • 40
  • 42

Боја: оригинал

Состав на материјалот:

  • 35% памук
  • 65% полиестер
Големина

, ,