Фустан Исланд во пријатни морски тонови на ројал боја во лежерна форма

3.290,00 ден

Фустан Исланд Лелеав фустан во пријатни морски тонови на ројал боја во лежерна форма која нежно паѓа долж телото, во стилот на седумдестетите години, комбинација со тантела, сатен и нежен жоржет

Состав: 21%памук, 19%полиестер, 57%вискоза, 3%еластин

Големини:

 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

Доколку ви требаат дополнителни информации при избор на соодветен број, препорачуваме да ја погледнете табелата со МЕРКИ

SKU: 149498 Категории ,

Фустан Исланд Лелеав фустан во пријатни морски тонови на ројал боја во лежерна форма која нежно паѓа долж телото, во стилот на седумдестетите години, комбинација со тантела, сатен и нежен жоржет

Состав: 21%памук, 19%полиестер, 57%вискоза, 3%еластин

Големини:

 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

Доколку ви требаат дополнителни информации при избор на соодветен број, препорачуваме да ја погледнете табелата со МЕРКИ

Големина

, , , , ,