Фустан Инспира – Елегантен фустан за свечени модни комбинации

2.990,00 ден

Фустан Инспира – Елегантен фустан за свечени модни комбинации (црн)

Достапни големини

 • 34
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

Состав на материјалот

 • 65% полиестер
 • 19% памук
 • 10% вискоза
 • 6% ликра

Шифра 1815

SKU: 149776 Категории ,

Фустан Инспира – Елегантен фустан за свечени модни комбинации (црн)

Достапни големини

 • 34
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Боја: оригинал

Состав на материјалот

 • 65% полиестер
 • 19% памук
 • 10% вискоза
 • 6% ликра

Шифра 1815

Големина

, , , , ,