Фустан Восток во ретро стил во комбинација на каро и еко кожа

3.190,00 ден

Фустан Восток во ретро стил во комбинација на каро и еко кожа

Достапни големини:

 • 36
 • 38
 • 40

Состав на материјалот:

 • 45% вискоза
 • 51% полиестер
 • 4% еластин

Боја: оригинал

SKU: 149661 Категории ,

Фустан Восток во ретро стил во комбинација на каро и еко кожа

Достапни големини:

 • 36
 • 38
 • 40

Состав на материјалот:

 • 45% вискоза
 • 51% полиестер
 • 4% еластин

Боја: оригинал

Големина

, ,