Сукња Тамбо/1 која ја прати линијата на телото во молив форма

1.890,00 ден

Сукња Тамбо/1 која ја прати линијата на телото во молив форма и одлично се вклопува во блејзер варијантите од најновата колекција на Астибо

Достапни Големини: 

 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Состав на материјалот:

 • 39% полиестер
 • 58%вискоза
 • 3%еластин

Боја: оригинал

SKU: 149608 Категории ,

Сукња Тамбо/1 која ја прати линијата на телото во молив форма и одлично се вклопува во блејзер варијантите од најновата колекција на Астибо

Достапни Големини: 

 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46

Состав на материјалот:

 • 39% полиестер
 • 58%вискоза
 • 3%еластин

Боја: оригинал

Големина

, , , ,