Свечен фустан Гери изработен од квалитетен мат сатен во комбинација со жоржет

3.390,00 ден

Свечен фустан Гери изработен од квалитетен мат сатен во асиметричен стил во комбинација со жоржет долж фустанот

Достапни големини:

 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48

Состав на материјалот:

 • 29%полиестер
 • 68% вискоза
 • 3% еластин

Боја: оригинал

SKU: 149626 Категории ,

Свечен фустан Гери изработен од квалитетен мат сатен во асиметричен стил во комбинација со жоржет долж фустанот

Достапни големини:

 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48

Состав на материјалот:

 • 29%полиестер
 • 68% вискоза
 • 3% еластин

Боја: оригинал

Големина

, , , , , ,