-80%

Елегантен фустан 64/16Б изработен од црн сатен одличен за секоја дама

990,00 ден

Елегантен фустан 64/16Б изработен од црн сатен одличен за секоја дама

Големини

  • 44
  • 46
  • 48
  • 50
  • 52
SKU: 167616 Категории ,

Елегантен фустан 64/16Б изработен од црн сатен одличен за секоја дама

Големини

  • 44
  • 46
  • 48
  • 50
  • 52
Големина

, , , ,