-80%

Елегантен фустан Малакит

990,00 ден

Елегантен фустан Малакит во модерен стил кој може да се комбинира за секакви прилики 

Достапни големини:

 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48

Боја: оригинал

Состав на материјалот:

 • 58% вискоза
 • 36% полиестер
 • 6% ликра

Шифра 1795

SKU: 149875 Категории ,

Елегантен фустан Малакит во модерен стил кој може да се комбинира за секакви прилики 

Достапни големини:

 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48

Боја: оригинал

Состав на материјалот:

 • 58% вискоза
 • 36% полиестер
 • 6% ликра

Шифра 1795

Големина

, , , ,